סקינבוסטרס

חולמים על עור בריא במראה צעיר? הגיע הזמן להגשים את החלום. בעזרת טכנולוגיה חדשה מצליחה היום הרפואה האסתטית להשיג תוצאות נפלאות, סימני הגיל נעלמים כלא היו ללא כאבים וללא תופעות לוואי. טיפולי סקינבוסטרס מצליחים להעניק לעור לחות, הטיפול מאפשר החדרת חומרי לחות, טיפוח והזנה אל השכבות הפנימיות העמוקות של העור, כך אנו מצליחים לשקם את מראה העור ולהעניק לו מראה בריא, זוהר ומלא חיים.

למי מתאים הטיפול?

עם ההתקדמות בגיל איכות החומצה ההיאלורונית אותה מייצר גופנו יורדת משמעותית, הדבר בא לידי ביטוי ביכולת של הגוף לטפל בעור ולהזין אותו. טיפולי סקינבוסטרס מצליחים להשלים את החסר, הם מהווים תוסף לחומצה ההיאלורונית וכך משיבים לעור הפנים שלכם את המראה הקורן והבריא. הטיפול מתאים לגברים ונשים, ניתן לטפל בעור הפנים, הצוואר, חלקה העליון של כף היד, אזור המחשוף, מתאים גם כטיפול במצבים של עור פגום עקב אקנה או כתמי שמש.

איך מתחילים?

טיפולי סקינבוסטרס ניתנים במסגרת של 2-3 טיפולים, יש להמתין כשבועיים עד חודש בין הטיפולים. צוות מקצועי ירכיב בעבורכם את תכנית הטיפול בהתאם למצב העור ההתחלתי ובהתאם לתגובה של העור לטיפולים.

אלו תוצאות צפויות?

עם השלמת סדרת הטיפולים מראה העור יהיה בריא, קורן ומוצק, רוב המטופלים מספרים גם על עור נעים יותר למגע בהשוואה לעבר. התוצאות מחזיקות מעמד למשך חצי שנה עד 10 חודשים, לאחר מכן יהיה צורך בטיפול נוסף באמצעותו נוכל לשמר את התוצאות הטובות למשך שנה נוספת.

טיפול חדשני עם אפקט הצערת העור

סדרת טיפולי רסטילן סקינבוסטרס בקליניקה של  ד"ר ליפשיץ מעניקה לך את האפשרות להזין ולטפח את העור בדיוק במקום בו העור זקוק לכך. חומרי לחות והזנה מוחדרים אל השכבות התת עוריות ואתם נהנים ממראה זוהר ובריא. נדגיש כי טיפולי רסטילן סקינבוסטרס יש לבצע רק על ידי רופאים מנוסים בשיטת הטיפול, את החומר מחדירים אל שכבות העור הפנימיות בעזרת מחט כירורגית דקיקה. המומחיות של הרופא משמעותית להצלחת הטיפול, הקפידו לבחון היטב באלו ידיים אתם מפקידים את הטיפול בעור הפנים שלכם, בקליניקה של ד"ר ליפשיץ אתם נמצאים בידיים טובות.

logo בניית אתרים