מילוי קמטים

ישנם מאות סוגי קמטים או שקעים בפנים ואת רובם אפשר למלא כדי להראות רעננים יותר וצעירים יותר.
אני מדבר כאן על מילוי קמטים/שקעים בינוניים או עמוקים שהם קבועים: 
שבלי לעשות הבעה כל שהיא הקמט או השקע כבר נמצא.
אתן כמה דוגמאות של קמטים או שקעים שאני ממלא/מתקן אותם:
מילוי קמטים/שקעים של צידי האף (קמטי צחוק), מילוי שקעים מתחת לעיניים, מילוי שקעים בלחיים, מילוי קמטים/חריצים מעל השפה העליונה.מילוי ועיצוב לחיים ,בניית והגדרת קו הלסת מחדש ,מילוי שפתיים ,מילוי והחלקת הצואר

מילוי קמטים והחלקת הדקולטה (בית החזה)

את כל השקעים והחריצים בפנים אני ממלא ומתקן עם חומר שנקרא חומצה היאלורונית = מרכיב טבעי הנמצא בצורה טיבעית אצלנו בגוף ומייצרים אותי במעבדה בצורה סינטטית.
יש לנו כמה שמות מסחריים (פרלן רסטילן ,וולומה ,סרגידרם וטאוסיאל) בכל אלה אני משתמש כי הם לפי דעתי הכי בטוחים בעולם, ושנים רבות משתמשים בהם בעולם וישנם תוצאות מדהימות במינימום תופעות לוואי וכמובן יש להם אישור של משרד הבריאות האמריקאי (FDA), האירופאי והישראלי.
החומר מגיע בתוך מזרק סטרילי חד פעמי ואישי ונראה כמו ג'ל שקוף.
מילוי קמטים/שקעים נעשה תחת הרדמה מקומית (קרם הרדמה מאלחש ) של האזור המטופל.
התוצאה נשמרת לשנה ויותר...

מילוי קמטים למראה רענן וצעיר יותר

הפנים הם כרטיס הביקור שלנו, בעידן המודרני גיל 50 וגיל 60 הם גילאים צעירים בהם אנו מעוניינים לשמור על המראה החיצוני ולהיראות צעירים ורעננים. טיפולי מילוי קמטים מיועדים לגברים ונשים, חומר המילוי מוזרק אל האזור מתוך מטרה לייצור מראה עור מוצק וצעיר יותר.


אלו קמטים ניתן למלא?

טיפולי מילוי קמטים מתרכזים בעיקר באזור הפנים, ניתן לטפל בקמטים מיד עם הופעתם או בקמטים וותיקים, עמוקים וקבועים. יש אפשרות לטפל בקמטי צחוק בצד האף, קמטים המופיעים בצדי העיניים, קמטים בצוואר, קמטים בבית החזה, קמטים ושקעים מתחת לעיניים, קמטים ושקעים באזור הלחיים, חריצים וקמטים בשפה העליונה. יש אפשרות גם לעיצוב לחיים, עיצוב קו לסת, החלקת צוואר ומילוי שפתיים. כיצד מתבצע מילוי קמטים?

השקעים והחריצים אשר יוצרים את הקמטים מתמלאים בחומצה היאלורונית אותה מזריקים את  האזור המבוקש. החומצה היא חומר טבעי המיוצר בגוף האדם ובמעבדות. השמות המסחריים בהם מוכרת החומצה ההיאלורונית הם: וולומה, טאוסיאל, פרלן, רסטילן. החומרים האלו מצליחים להשיג תוצאות מרביות תוך מינימום סיכונים ותופעות לוואי. יש להקפיד לעשות שימוש בחומרים עם אישור של משרד הבריאות בישראל ומשרדי בריאות נוספים בארצות הברית ואירופה. חומרי מילוי קמטים בהם נעשה שימוש בכל העולם הם חומרים אשר עברו עשרות בדיקות ונחשבים בטיחותיים ומומלצים לשימוש.


חומר המילוי מוזרק אל האזור המטופל באמצעות מזרק סטרילי חד פעמי. הטיפול נעשה תחת הרדמה מקומית תוך שימוש בקרם מאלחש. תוצאות הטיפול עמידות לרוב למשך שנה שלמה ואף יותר. ניתן לבצע הזרקת חומר מילוי קמטים לכמה אזורים במקביל.  משך הטיפול הוא כחצי שעה בה מחטאים את האזור, מאלחשים אותו ומזריקים את החומר. יהיו מקרים בהם תתבקשו להגיע לביקורת כמה ימים לאחר ההזרקה.


מילוי קמטים לעומת מתיחת פנים


טיפול מילוי הקמטים הוא טיפול הרבה פחות פולשני בהשוואה למתיחת פנים. יש אפשרות לשפר את מראה העור ולטפל בקמטים גם ללא הליכים פולשניים או קילוף של שכבות העור. היום, יותר ויותר נשים וגברים בוחרים במילוי קמטים ושאר טיפולים שמרניים ללא פגיעה ברקמות, ללא כאבים נלווים, ללא תקופת החלמה ארוכה וללא סיכונים רבים.


מומלץ ביותר!!
אלפי מטופלות העידו על כך ומליוני נשים בכל העולם!


מילוי קמטים -לפני ואחרימילוי קמטיםבוטוקס למילוי קמטים


בוטוקס

מילוי קמטים- אחרי

מילוי קמטים- לפני


logo בניית אתרים