שקיות מתחת לעיניים 


שקיות מתחת לעיניים מופיעות בעיקר לאחר גיל 45 אך הרבה פעמים אנחנו רואים שקיות שנוצרות מתחת לעפעף התחתון גם בגילאיים צעירים מאוד כמו בגיל 25 -30 וזה כמובן תופעה גנטית שמתחילה בגיל צעיר מאוד. פעם חשבו שאפשר להעלים שקיות מתחת לעיניים רק על ידי ניתוח, אך כבר 14 שנה אני מעלים אותם על ידי הזרקה ממוקדת בלבד, ההזרקה נעשית עם חומצה היאלורונית עדינה מאוד ועל ידי מיקרו קנולה (ולא מחט) כדי למנוע תופעות לוואי כמו : שטפי דם, נפיחויות, כאבים. 
השקיות שנמצאות מתחת לעיניים מורכבות מנוזלים ושומן ביחד ולכן התהליך לוקח חודש עד חודשיים עד לקבלת תוצאה מיירבית לאחר ההזרקה.

תהליך הטיפול הוא קצר ואורך בסך הכל כרבע שעה, תופעות לוואי אפשריות: נפיחות למספר ימים, שטף דם מקומי כתוצאה מהדקירה ומהכניסה של המיקרו קנולה,אך תופעות אלה חולפות לאחר מספר ימים. כל מטופל שמסיים טיפול מקבל ממני הוראות מדויקות איך לנהוג בבית לאחר הטיפול כדי לקבל תוצאות יפות ומקסימליות.


עיגולים שחורים מסביב לעיניים

עיגולים שחורים מסביב לעיניים הוא מושג או משפט בלתי מוסבר על ידי מי שחווה אותו, זו בדרך כלל הרגשה כללית כי עיגולים שחורים סביב העיניים זה בדרך כלל מניסיוני הרב כהות מתחת לעיניים הנוצר משקעים שנמצאים מתחת לעיניים והשחור שנוצר שם זה בגלל הצל שהשקע יצר, אפשר להעלים "שחור" מתחת לעיניים רק אם ישנו שקע שאפשר למלא אותו עם חומצה היאלורונית וכך להעלים את השחור שנוצר בעיקר בגלל הצל שהשקע יצר, אם אין שקעים מתחת לעיניים אי אפשר לטפל בכהות שנמצאת מתחת לעיניים! 

לפרטים נוספים צרו קשר: 050-7377773

logo בניית אתרים