שיטות מילוי קמטים

מילוי קמטים היא האלטרנטיבה האיכותית ביותר, עבור כל מי שסובל מקמטי פנים והבעה, אך לא מעוניין לעבור תהליך פולשני שגובל בהליך ניתוחי. כיום, השיטות החדשניות של תהליך מילוי קמטים, הן שיטות  יעילות ואיכותיות, המסבות את התוצאות הטובות ביותר בתחום העלמת קמטי הפנים.  לכן, אם אתה מעוניין להעלים את קמטי הפנים שלך, אך לא מעוניין לעשות זאת על ידי תהליך ניתוחי, כדאי שתכיר את השיטות השונות הקיימות כיום למילוי קמטים.

שיטות למילוי קמטים

החומצות הן חומצות הקיימות בגוף, אשר מייצרים אותן באופן מכאני במעבדות. החומצות מוזרקות לאזור הקמטים על ידי מזרק סטרילי וחד פעמי ומתחילות לעשות את פעולתן. בסופו של תהליך הלוקח פרק זמן כלשהו, הקמטים נעלמים. על תהליך ההזרקה צריך לחזור מדי פעם, כאשר הקמטים חוזרים לפנים. כמו כן, ישנו תהליך הזרקת בוטוקס, שהוא חומר מילוי.

הזרקת הבוטוקס לקמטים הינו תהליך העובד בעיקר על קמטי ההבעה. התהליך כולל הזרקת חומר מיוחד לאזור השריר בו נוצרים קמטי ההבעה, הבוטוקס הופך את השריר באזור לשריר רפוי, מה שמסייע לקמטים לא להיווצר ולהעלם. כמו כן, כיום קיימת שיטה חדשנית למילוי קמטים ללא הזרקה, השיטה כוללת מכשיר מיוחד שניתן להחדיר בתוכו לעור הפנים חומצות המיועדות להעלמת קמטים על ידי לחץ אוויר. כיום, השיטות להעלמת קמטים הן רבות ומגוונות. וכל שעל כל אדם לעשות זה לבחור את התהליך המתאים והרלוונטי לו וכמובן, לבחור את הטוב ביותר בתחום עבור ביצוע ההליך.

העלמת קמטים לפני ואחרי

ד"ר  רוברטו ליפשיץ- הבחירה הטובה ביותר עבור מילוי קמטים

לא משנה באיזו שיטה בחרתם, בקלינקה של ד"ר רוברטו ליפשיץ, רופא ותיק מהמובילים בעולם בתחום אסתטיקה רפואית, תוכלו למצוא את הטיפולים החדשניים, האיכותיים והמקצועיים ביותר עבור העלמת קמטים.  ד"ר ליפשיץ ישמח להתאים לכם את השיטה היעילה והאיכותית ביותר עבורכם, עבור העלמת הקמטים הרלוונטיים לכם שייעלמו.

אז למה להתלבט? על מילוי קמטים לא מתפשרים. בחרו בד"ר ליפשיץ רוברטו ולא תתחרטו!
לייעוץ חייגו 09-7743284 או 050-7377773.

logo בניית אתרים