רסטילן סקינבוסטרס - טיפול חדשני להצערת העורמקורו של עור נפלא טמון בשכבות העמוקות של העור. בדיוק בשל כך נוצרה סדרת רסטילן סקינבוסטרס, המעניקה לחות אל תוך השכבות התת-עוריות, היכן שהעור שלך הכי זקוק לה. החומר המוחדר לעורך פועל מתוך העומק אל פני השטח ומעניק לעורך מראה זוהר ונהדר - בדיוק כמוך!


מוצרי רסטילן סקינבוסטרס מהווים גישה חדשה ופורצת דרך להעשרת עורך בעזרת מתן לחות לשכבות העמוקות של העור.


כיצד זה עובד?

מוצרי רסטילן סקינבוסטרס מכילים חומצה היאלורונית המיוצבת בטכנולוגיה ייחודית, ומאפשרת ספיחה אדירה של מים ושימורם לתקופה של מספר חודשים.

חומצה היאלורנית (HA) היא חומר הנוצר בגופנו באופן טבעי, כאשר אחד מתפקידיה הינו לספוח מולקולות מים. כתוצאה מהחזקתם של המים מקבל העור תכונות של אלסטיות, מיצוק ומרה זוהר.

עם התבגרותינו יורדת איכותו של העור: תפקודה וכמותה של החומצה ההיאלורונית המיוצרת בגוף נפגעים, והיא מאבדת חלק ניכר מיכולתה לספוח מי ולהחזיקם. תהליך נוסף שמתרחש הינו היפרדותם של סיבי הקולגן והאלסטין, אשר גורם גם הוא למראה ותחושה של עור יבש, מחוספס וחסר אלסטיות.

מוצרי רסטילן סקינבוסטרס משלימים עבורך את רמתה ואיכותה של החומצה ההיאלורונית ומשיבים לעורך רכות ומראה קורן.


הטיפול

  • הטיפול במוצרי רסטילן סקינבוסטרס נעשה אך ורק בידי רופאים מנוסים, אשר מחדרים את החומר לעורך בעזרת מחט דקיקה.
  • אורכו של טיפול הינו בין 15-25 דק'.
  • האפקט של רסטילן סקינבוסטרס נבנה באופן הדרגתי מטיפול לטיפול ועל כן על המלצתנו היא לסדרה של 3 טיפולים עוקבים במרחק של 2-4 שבועות זה מזה.

לכמה זמן נשמרות התוצאות?

  • בתום סדרה של 3 טיפולים יקבל עורך מראה זוהר כמו גם תכונות אלסטיות, מיצוק ורכות למגע.
  • בשל ייצובה של החומצה ההיאלורונית יימשך מראה זה למשך תקופה של 6-10 חודשים, כאשר טיפול נוסף לאחר 6 חודשים ישמר את האפקט לשנה נוספת.

כיצד הטיפול מתבצע? 


רסטילן סקינבוסטרס מבוצע אך ורק על ידי רופאים מנוסים אשר מחדירים את החומר לעור בעזרת מחט דקיקה.

התוצאה של רסטילן סקינבוסטרס נבנת באופן הדרגתי מטיפול לטיפול ועל כן אנו ממליצים על סדרה של 2-3 טיפולים עוקבים העורכים כ-15 דקות בהפרשים של 2-4 שבועות זה מזה.

בתום סידרת הטיפולים יקבל עורך מראה בריא, כמו תכונות אלסטיות ואכות מגע בזכות ייצובה של החומצה ההיאלורונית יימשך מראה חיוני זה למשך 12 חודשים. טיפול נוסף לאחר 6 חודשים ישמר את התוצאה לשנה נוספת.


תמיד רצית עור קורן, רך וחלק שתוכלי לראות להרגיש ולאהוב?
כמו מליוני נשים בעולם, גם את תוכלי להשיב לעצמך את העור החלק שתמיד רצית.
מוצרי רסטילן סקינבוסטרס מהווים פריצת דרך בטיפול באיכות העור ובקמטוטים.

רסטילן סקינבוסטרס הינה חומצה היאלורונית המיוצרת בתכנולוגיה ייחודית המאפשרת ספיחה אדירה של מים ושימורם בעור לתקופה של מספר חודשים. כתוצאה מכך, ניתן להבחין בשינוי ניכר בעור, המשיב לעצמו רכות והמראה הצעיר והקורן.


לאילו שימושים נועד הטיפול?

רסטילן סקינבוסטרס מתאים לשימוש במגוון טיפולים רפואיים אסתטיים. הראשון הוא חידוש וריענון עור הפנים, טיפול בקימטוטים ואיכות העור, עבור כל סוגי העור. שימוש נוסף הוא באזורים רגישים כמו עור הצוואר, המחשוף, וגב כף היד.

רסטילן סקינבוסטרס מתאים גם לשיפור מראה ומרקם עור פגום כתוצאה מצלקות אקנה או מנזקי השמש. 

הטיפול מתאים לעור צעיר ובוגר, גברים ונשים כאחד. 

רסטילן סקינבוסטרס

logo בניית אתרים