מה זה בוטוקס?

טיפולי בוטוקס אצל ד"ר ליפשיץ רוברטו מאופיינים ברמת מקצועיות הגבוהה ביותר.
בשל ניסיוני הרב בתחום האסתטיקה הרפואית כיום אני מנהל קליניקה פרטית מצליחה המתמחה בטיפולי בוטוקס למטרות שונות ובטכניקות מתקדמות. במהלך הטיפולים נהנים לקוחותיי מיחס חם ואישי, הדרכה וליווי גם לאחר הטיפול, רמת כאבים מינימלית ואמינות הטיפול.

סוגי טיפולים בעזרת בוטוקס

הקליניקה הפרטית שלי ד"ר ליפשיץ רוברטו מתמחה בטיפולי בוטוקס שונים בטכניקות מתקדמות. אנשים רבים טועים לחשוב כי טיפולי בוטוקס מאפיינים אך ורק טיפולים קוסמטיים אך לא כך הוא הדבר. טיפולי בוטוקס יכולים לסייע במקרים רבים של הזעת יתר במצח ובבית השחי ואף טיפול במיגרנות. בנוסף לטיפולים הרפואיים אני מתמחה בקוסמטיקה רפואית וטיפולי אנטי אייג'ינג הכוללים: הרמת גבות, מילוי שקיות מתחת לעיניים, מילוי קמטים והעלמתם, מתיחת גבות, צוואר ופנים, מילוי שפתיים ועוד מגוון רחב של טיפולים קוסמטיים.

וותק וניסיון

כאשר בוחרים רופא מטפל בעיקר בתחום האסתטיקה הרפואית וטיפולי בוטוקס חשוב מאוד לבחור רופא בעל וותק וניסיון. אני מחזיק בשנים רבות של מיומנות וברשותי רשימת לקוחות רבים המרוצים מתוצאות הטיפול בקליניקה. מעבר להיותי רופא ותיק בתחום האסתטיקה הרפואית אני גם חבר בארגון הכירורגים הדרמטולוגים וחבר בהסדתרות הרפואית. כך שאצלי תיהנו גם משירות אמין ואחראי.

טכניקות טיפול

בקליניקה תוכלו לקבל את כל סוגי טיפולי בוטוקס הקיימים ובטכניקות שונות. ישנם טיפולים ללא ניתוח כלל, ללא סימנים או כאבים כמו טיפולי בוטוקס רבים שאני מציע. הוותק והניסיון שצברתי במהלך שנות עבודתי בתחום סיגלו לי ידע רב בטכניקות שונות של טיפולי בוטוקס אותם אני מתאים באופן אישי לכל המטופלים בקליניקה בהתאם לצורך.

אמינות

שירות אמין היא מילת המפתח שלי,  חשוב לי להעביר את כל המידע למטופלים ולהעניק שקיפות ואמינות מלאה בכל טיפול. בשל השירות האמין אני מתחייב גם לאחריות בטיפולים ולתוצאות הטובות ביותר שיוכלו לספק מענה אישי ומקצועי לכלל המטופלים.

מעוניינים בפרטים נוספים על טיפולי אסתטיקה רפואית או טיפולי בוטוקס?
התקשרו כבר עכשיו ותאמו פגישת ייעוץ עם ד"ר ליפשיץ.

לייעוץ חייגו 09-7743284 או 050-7377773.

logo בניית אתרים