הזעת יתר

הזעת יתר מוגדרת כפעילות מוגברת של בלוטות הזיעה באזורים שונים של הגוף. אזורים אלה יכולים להיות כפות הידיים, כפות הרגליים, בית השחי וכן מקומות נוספים. בכתבה שלפנינו נסביר אודות התופעה ואיך אפשר להתפטר ממנה.

 

מה זה הזעת יתר?

יש אנשים שסובלים מהזעת יתר אך ורק בנקודה מסוימת, ויש שיסבלו מהזעה בכל חלקי גופם. ההזעה אינה קשורה דווקא לחום, והיא מתרחשת גם בימים קרים חורפיים. מדובר בהפרעה כלשהי במנגנון של מערכת העצבים, ולא תמיד ידועה הסיבה לכך. היא גורמת לאנשים להיות מזיעים כל הזמן עם תחושה לא נעימה.

 

לא נעים, לא נורא?

אנשים הסובלים מהתופעה של הזעת יתר, חשים אי נעימות גדולה. הם מתביישים להושיט את ידם, לחתום לעיני אחרים, או להופיע ברחוב עם חולצה רטובה. הם זקוקים לעיתים קרובות להחליף את בגדיהם, ולמרות זאת תמיד יחושו אי נוחות. זהו סבל מתמשך שעל אף שאינו מכאיב באופן פיזי הוא מציק ופוגע באיכות החיים.

 

הטיפול נגד הזעת יתר

בקליניקה שלנו תקבלו את כל המידע הדרוש נגד התופעה של הזעת יתר ואת ההמלצה לטיפול יעיל וכדאי. אנחנו מבינים כי הזעת יתר הנה תופעה לא נעימה שיש לה השלכות על כל מהלך החיים הן פיזיות והן נפשיות ולכן חשוב להתיחס ברצינות.

אנו משקיעים את כל הידע המקצועי שלנו כדי להביא מזור לסובלים מבעית הזעת יתר, כאן תוכלו לשמוע אודות התופעה ודרכי הטיפול המקובלות. היעוץ הנו רפואי מקצועי וברמה גבוהה, מתוך הנסיון הרחב שלנו ואנשי מקצוע מן השורה הראשונה.

במקרה הצורך נמליץ על תכשירים מקומיים נוגדי הזעה, מקבוצת התכשירים האנטיפספריטים המבוססים על מלחי אלומיניום. במקרים חמורים יותר ניתן להעזר בזריקות בוטליניום טוקסין, או בקיצור בוטוקס שיש להם השפעה מיטיבה על הסובלים מהתופעה. ההזרקה נעשית במוקדי ההזעה כמו כפות הידיים, הרגליים או בית השחי ומשפיעים באופן חיובי ומיידי. מיד לאחר הטיפול פוחתת כמות הזיעה והמטופל מרגיש הקלה מיידית.

אמנם בחלוף תקופה מסוימת, עלולה התופעה לחזור ואז יהיה צורך לבצע את ההזרקה שנית, אך

אין ספק, כי ההקלה המורגשת גורמת לאנשים רבים 'ללכת' על זה ולגלות הענות חיובית.

אתה מזיע? קשה לך עם זה? בוא לקלינקה שלנו לקבל יעוץ והכוונה, ולהתפטר סוף סוף מבעיה מציקה!

logo בניית אתרים