טיפולי בוטוקס

השנים חולפות מהר וגיל 50 כבר מעבר לפינה, קיבלת כבר הזמנה למסיבת בוטוקס או שתיים ומסביב החברות וגם חלק מהגברים כבר מציגים עור פנים צעיר ונטול קמטים. אם את מגלה אחריות אז בוודאי חשוב לך לאסוף מידע רב על טיפולי בוטוקס ולקבל החלטה מושכלת. טיפולי בוטוקס יש לבצע תחת מעקב רופא, אין לבצע הזרקות תכופות או הזרקות על ידי מטפלים ללא הכשרה רפואית.

אפשר להיפטר מהקמטים על המצח, אפשר להעלים קמטים בזווית העין ואפשר לטפל עם בוטוקס במקרים של הזעת יתר ומיגרנות. כל עוד מבצעים את הטיפולים בקליניקה מוסמכת על ידי רופא, התוצאות הטובות מגיעות במהרה תוך סיכונים מינימליים.

מחירים זולים – כן או לא?

אל תתפתו לטיפולים זולים, בכדי להשיג את המיטב מהטיפול עליכם להקפיד על אבחון מקצועי, הכנה נכונה של העור לטיפול, היגיינה, שימוש בחומרי מילוי איכותיים והזרקה מדויקת. טיפולים קוסמטיים רפואיים יש לבצע על ידי רופא בלבד. את הבוטוקס לא מזריקים באזור פצוע או מגורה ולא מזריקים אותו ללא ניקוי שרידי איפור מהאזור.

חשוב לדעת כי טיפולי בוטוקס אסורים במהלך הריון או בתקופת ההנקה. יש להימנע מהטיפולים גם כאשר אנו מטופלים באנטיביוטיקה או בתרופות נגד דלקת פרקים. רופא אחראי יברר האם אתם נוטלים באופן קבוע תרופות אשר מונעות מכם את ביצוע הטיפול.

באיזו תדירות מבצעים טיפולי בוטוקס?

מעקב מסודר אצל רופא יאפשר לכם לעקוב אחר מספר הטיפולים ותדירות הטיפול המתאימה לכם. אין לבצע טיפולי בוטוקס תכופים, יש להמתין כ-4 חודשים בין הטיפולים. תכיפות בביצוע הטיפולים עלולה לגרום למצב בו הגוף מייצר נוגדנים נגד רעלן הבוטוקס. פיתוח עמידות של הגוף בפני הבוטוקס פוגע משמעותית בתקופת השפעת הבוטוקס וביעילותו.

עם כל טיפול נוסף יושג שיפור במראה עור הפנים. עם התקדמות הטיפולים הופכות התוצאות עמידות לפרק זמן ממושך יותר.

מתי רואים את תוצאות הטיפול?

השיפור במראה אינו מופיע מיד, יש להמתין כ-21 יום עד להשפעה מלאה של החומר. אין להזריק חומר נוסף עד תום תקופת ההמתנה.

logo בניית אתרים