הזרקת בוטוקס

ניתן לטפל בבעיות רפואיות שונות באמצעות הבוטוקס וגם בטיפולי אנטי אייג'ינג שונים. בקליניקה הפרטית שלי – ד"ר ליפשיץ רוברטו מובטח לכם טיפול מקצועי ואמין של הזרקת בוטוקס המותאם לכל לקוח ומלווה ביחס אישי.

מה זה הזרקת בוטוקס?

טיפולי הזרקת בוטוקס הפכו להיות בין הטיפולים הנפוצים ביותר בתחום האסתטיקה הרפואית וטיפולי אנטי אייג'ינג. הזרקת בוטוקס היא הטכניקה הנפוצה ביותר למילוי בוטוקס ונעשית באמצעות ציוד סטרילי ועל ידי רופא מומחה. בקליניקה שלי – ד"ר ליפשיץ רוברטו מעניקים טיפולי הזרקת בוטוקס ברישיון משרד הבריאות, אני משתמש בציוד סטרילי ונתמך על ידי צוות מקצועי ומעולה של אסיסטנטים ורופאים מהדרגה הגבוהה ביותר.

בעיות רפואיות

רבים חושבים שטיפולי הזרקת בוטוקס שמורים אך ורק לטיפולים קוסמטיים או אנטי אייג'ינג. אך הסוד הגדול שיש אנשים רבים שיכולים להיעזר בטיפולי הזרקת בוטוקס גם לבעיות רפואיות שונות.
לדוגמא: אנשים הסובלים מהזעת יתר במצח ובבית השחי יסבלו לרוב גם מחוסר נוחות וחוסר ביטחון עצמי בחיי היום יום שלהם. טיפולי הזרקת בוטוקס יוכלו לשפר את מצבם באופן פלאי. כנ"ל לגבי מי שסובל ממיגרנות הגורמות לו להגבלה והפרעה בשגרת חייו.

מקצועיות הטיפול היא מילת המפתח בקליניקה שלי, אני מקפיד על מתן יחס אישי לכל המטופלים.
הזרקת בוטוקס לפני ואחרי

אסתטיקה רפואית

אסתטיקה רפואית היא ההגדרה לטיפולים העוסקים בקוסמטיקה ושינוי הגוף על מנת להגיע לתוצאות אסתטיות יותר. בקליניקה שלי ד"ר ליפשיץ רוברטו אני מציע את כלל טיפולי האסתטיקה הרפואית והאנטי אייג'ינג במקצועיות ויעילות גבוהה ביותר. אני מעניק טיפולי הזרקת בוטוקס למתיחת פנים, גבות וצוואר, מילוי שפתיים, מילוי קמטים,מילוי סנטר וקו הלסת, מילוי ועיצוב לחיים ועוד מגוון רחב של טיפולי אסתטיקה רפואית בעלי תוצאות מדהימות.

מקצועיות הטיפול

מקצועיות הטיפול היא מילת המפתח בקליניקה שלי, אני מקפיד על מתן יחס אישי לכל מטופל או מטופלת. מקצועיות הטיפול מתבטאת בהתאמת טיפול הזרקת בוטוקס לצורך של המטופלים תוך מסירת מידע מלא, שקיפות, אמינות ואחריות מול המטופלים.

מעוניינים במידע נוסף על טיפולי הזרקת בוטוקס? רוצים לדעת עוד על אסתטיקה רפואית? לייעוץ חייגו 09-7743284 או 050-7377773.

logo בניית אתרים