בוטוקס למיגרנות

(כתבה שפורסמה בעיתון בשרון)
הסיבה המדויקת להיווצרותן של מיגרנות אינה ידועה עדיין, הטיפולים הקיימים כיום בעולם נגד מיגרנות נותנות הקלה זמנית ומבוססים על טיפול מונע לאנשים הסובלים מהתקפים בתדירות גבוהה.
היום יש פתרון למיגרנות ושיפור באיכות החיים בצורה משמעותית, הזרקה של בוטוקס בעורף ובמצח, טכניקה זו ידועה כבר למעלה מ-10 שנים והתגלתה ממש במקרה, מטופלים שקבלו בוטוקס לטיפול בקמטים נעלמו להם כאבי הראש למספר חודשים.
מחקרים מראים על הצלחה של 89% בקרב המטופלים שדיווחו על שיפור משמעותי בתדירות ההתקפים.
הבוטוקס היא תרופה בטוחה ופועלת בין השאר על הרפיית שרירים מכווצים.
ההזרקה אורכת מספר דקות, אינה כואבת ומתבצעת באזור המצח והעורף לפי דווח המטופל על האזור הסובל. המטופלים דיווחו על הקלה משמעותית של הכאב למספר חודשים (בין 3-8 חודשים), מניסיונו האישי של ד''ר רוברטו ליפשיץ מטופליו דיווחו על 80 עד 100 אחוזי הצלחה. בולטת במיוחד מטופלת של ד''ר ליפשיץ , גב' חנה צימרמן (אורדן) סגנית מיס עולם בשנת 1972 שסבלה ממיגרנות מגיל 16 ומאז המיגרנות נטרלו אותה משגרת החיים והרבתה ל"בלות" בחדר חושך כל תרופה שניסתה לא פעלה עד שהיגיעה בהמלצת חברתה לד''ר ליפשיץ מרעננה.
חנה צימרמן אורדן: הגעתי לד''ר ליפשיץ באפיסת כוחות, בוכה ומיואשת מהכאבים הנוראים שפקדו אותי. המיגרנה הפכה לשגרת חיי, אחרי שד''ר ליפשיץ הרגיע אותי ונטע בי תקווה שאפשר עוד לחיות אחרת.
24 שעות לאחר הזרקת הבוטוקס המיגרנה כבר לא הופיעה היה שקט מוחלט, רגיעה!!! לאחר הפעם הראשונה של הזרקת הבוטוקס הייתה מבחינתי הצלחה של 90% לא סבלתי ממיגרנה במשך 4 חודשים מלאים.
לאחר 4 חודשים היגעתי לד''ר ליפשיץ בפעם השניה לקבל חיזוק ותוספת קלה.
אני ממליצה בחום על בוטוקס כטיפול למיגרנות ואצל ד''ר ליפשיץ על הרופא המטפל האחר והיחיד שהציל אותי מכאבי תופת.

logo בניית אתרים