בוטוקס וחומרי מילוי

ד"ר ליפשיץ רוברטו בעל קליניקה פרטית המתמחה במתן טיפולי בוטוקס למטרות שונות כמו טיפול בבעיות רפואיות או טיפולי אנטי אייג'ינג וקוסמטיקה רפואית. בשל ניסיוני רב השנים ורשימת לקוחות מרוצים אני מתחייב להענקת טיפולי בוטוקס ברמת המקצועיות והאמינות הגבוהה ביותר לכל לקוחותיי. טיפולי בוטוקס הם המילה האחרונה בתחום הקוסמטיקה הרפואית המותירים אתכם עם תוצאות טיפול מדהימות.

וותק וניסיון

בקליניקה שלי – ד"ר ליפשיץ רוברטו הלקוחות נהנים מידיים מיומנות של רופא מקצועי בעל וותק וניסיון של שנים רבות. הניסיון הרב שצברתי עם השנים הקנה לי ידע עשיר במתן טיפולי בוטוקס עם תוצאות מעולות באחריות מלאה. בנוסף לכך טיפולי בוטוקס שאני מבצע מבטיחים למטופלים תוצאות טיפול ללא סימנים וכאבים ובמקרים רבים גם ללא ניתוח. ללא ספק הניסיון הוא אחד מהיתרונות הגדולים ביותר שלי שהופכים את הקליניקה שלי למרפאת אסתטיקה רפואית מצליחה בתחומה.

אני משתמש בחומרי מילוי יוקרתיים במתן טיפולי בוטוקס ולקוחותיי נהנים מתוצאות טיפול מעולות.

חומרי מילוי איכותיים

אחד הדגשים החשובים שאני מקפיד עליהם במתן טיפולי בוטוקס הוא השימוש בחומרי מילוי איכותיים מהשורה הראשונה. חומרי המילוי האיכותיים המשמשים אותי בקליניקה הם גם אחת הסיבות לעמידות טיפולי בוטוקס ולהצלחות הרבות של המטופלים שלי. על חומרי מילוי לא חוסכים, אני משתמש בחומרי מילוי יוקרתיים במתן טיפולי בוטוקס ולקוחותיי נהנים מתוצאות טיפול מעולות.

אסתטיקה רפואית

אסתטיקה רפואית הוא תחום מדהים ברפואה, טיפולים קוסמטים וטיפולי אנטי אייג'ינג רבים נפוצים מאוד בשנים האחרונות. האתסטיקה הרפואית מתאימה גם למי שעבר תאונה או בעל מום חיצוני מולד הגורם לעיוות קוסמטי. על ידי טיפולי בוטוקס לעיתים ניתן לשנות את הפגם שנוצר ולחזור למראה אסתטי. בנוסף לכך גם טיפולי אנטי אייג'ינג נפוצים מאוד ומספקים לגברים ולנשים מראה צעיר גם בגיל מבוגר.

סוגי טיפולים

הקליניקה שלי מעניקה את כל שירותי טיפולי בוטוקס למטרות שונות. אצלי מתמחים במתיחת פנים, גבות וצוואר, מילוי שפתיים, עיצוב סנטר וקו הלסת, מילוי קמטים, מילוי ועיצוב לחיים, טיפולי בוטוקס להזעת יתר ואף למיגרנות.

התקשרו כבר עכשיו למספר המופיע באתר וקבעו איתי – ד"ר ליפשיץ רוברטו פגישת ייעוץ אישית, מובטחות לכם תוצאות מעולות.  לייעוץ חייגו 09-7743284 או 050-7377773.

logo בניית אתרים