מה זה בוטוקס

בעית הקמטים מטרידה לא מעט נשים, שמגלות עם הזמן כי השנים חרצו את סימניהם על תוי הפנים. בכתבה שלפנינו נסביר איך אפשר באמצעות הזרקה פשוטה של בוטוקס להעלים סימני גיל אלו ולהחזיר לעור את הנעורים.

 

מהו בוטוקס?

את החומר מזריקים על ידי מחט דקה באזורים המיועדים לטיפול, נבחרים אזורים מרובי קמטים אותם רוצים למלא כדי שיהיו חלקים. לאחר ההזרקה העור חוזר להיות מתוח ורענן ונראה כמו בהיותו צעיר וחדש.

 

איך זה עובד?

הרופא מחדיר את החומר לאזור המטופל בתהליך קצר שאורך פחות מחצי שעה. מיד לאחר הטיפול אפשר לתפקד כרגיל, אין תופעות לוואי ואין מגבלות בתפקוד. אמנם ישנם נשים שתסבולנה מכאב או תחושה בלתי נוחה באזור ההזרקה, ולפעמים יהיה המקום אדום או רגיש, אולם תופעות אלה חולפות במהרה ותוך זמן קצר (מספר שעות) הן נעלמות לחלוטין.

 

בוטוקס בטוח

הטיפול בעזרת בוטוקס הוא מומלץ מאד כיון שאין בו סיכון לאיברים נוספים. אין לו השפעה על שאר מערכות הגוף, והוא לא מתפשט לשום מקום מלבד הפעולה המקומית. נתון נוסף חשוב – אחר טיפול עם בוטוקס נשארת השפעה חיובית למשך כשלושה עד ארבעה חודשים, בזמן זה העור חלק ומתוח וללא הופעת קמטים. עם חלוף פרק זמן זה מופיעים הקמטים בשנית, וכעת יכולה המטופלת להחליט אם ברצונה לחזור על הטיפול או להשאר במצבה הנוכחי. נתון זה מגדיר את הטיפול כטיפול הפיך, כי אם התוצאה רצויה ממשיכים את התהליך, ואם לא - מפסיקים אותו בכל רגע נתון.

 

את מוזמנת לנסות!

אצלנו תוכלי לקבל מגוון טיפולי בוטוקס באחריות מלאה. כל הטיפולים מלווים על ידי רופאים מקצועיים המבטיחים כי התהליך מתבצע בצורה בטיחותית ואמינה. הליווי הרפואי הוא לכל אורך הדרך, מרגע האבחון והיעוץ ועד לבצוע הטיפול ובמהלך ההתאוששות אחר כך.

זה כדאי גם לך! את התוצאות תראי תיכף ומיד!

logo בניית אתרים